životní koučink

Home / životní koučink

Co je životní koučink a jak probíhá?

Cílem životního koučinku je pomoci Vám najít klíč k řešení různých životních situací. Pomohu Vám s uvědoměním si toho, co a proč se děje. A především také s novým pohledem na situaci. Ten bývá často zkreslený, např. vlivem emocí, které Vám zabraňují ve vnímání reálného stavu. Nedostanete naservírované hotové postupy, ale budu Vaším průvodcem, který Vám pomůže najít účinná řešení situace nebo tématu. Ale především dosáhnete vlastní samostatnosti, víru ve vlastní schopnosti a sílu pro další život.

Při konzultacích využívám především metodu Emočních rovnic, Terapii duše, "kvantovou" pastelku a různá energetická nebo vizualizační cvičení. Vždy tak, jak to Vaše situace vyžaduje a tak, aby Vám způsob konzultace co nejlépe vyhovoval a cítili jste se dobře. Při konzultacích si tedy budeme nejen povídat, ale můžete vyzkoušet i různé meditační techniky nebo automatickou kresbu.

 

A se kterými situacemi Vám mohu pomoci?

  • získat zpět sebevědomí a sebelásku, cenit si sám/sama sebe
  • vyrovnat se s rozchodem/rozvodem a se samotou
  • uzdravit partnerské vztahy (žárlivost, nevěra, závislost na partnerovi/partnerce)
  • získat vliv a kontrolu nad vlastním životem
  • vyřešit nespokojenost v práci, vyčerpanost

 

Jak dlouho, jak často, za kolik a kde?

Obvyklá délka konzultace je 1,5 nebo 2 hodiny. Vhodná doba mezi konzultacemi je 14 dní až měsíc. Celková délka spolupráce závisí na tématu, se kterým přicházíte. Mým cílem je, abyste pokroku a zlepšení života dosáhli co nejdříve.

Cena za 1 hodinu (60 min) konzultace je  1 100,- Kč. 

Konzultace probíhají pouze osobně a to buď u mně (Praha 8) anebo, pokud jste z Prahy a jejího velmi blízkého okolí, lze i u Vás doma. V tomto případě si ale účtuji 200 Kč cestovného a je nutné zajistit nevyrušování ostatními členy domácnosti. Budete se tak cítit příjemněji.