Terapie Duše

Home / Terapie Duše

Terapie Duše je velmi jemný způsob práce s naším podvědomím, tj. s naším nitrem (naší podstatou). Lze pomocí ní zvládnout jakoukoliv situaci, ve které jste se v životě ocitli, a nebo delší dobu řešíte.

V této terapii se řeší potíže jak fyzické, tak i psychické povahy (samozřejmě nenahrazuje léčení u vašeho lékaře). Cílem terapie je osvobození Duše od zbytečného utrpení skrze rušení různých karmických pout, kleteb i slibů (převážně z minulých životů). A samozřejmě skrze odpuštění sobě i druhým.

To vše je (trošku zjednodušeně) cesta k tomu, aby se každý mohl vrátit sám k sobě. Vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Napravují se tedy staré křivdy a ublížení, staré bloky a nevyřešené traumatické události, které jsou uložené hluboko v našem podvědomí a které ovlivňují náš současný život, aniž bychom si to uvědomovali.

Nicméně zdůrazňuji, že tyto meditace nenahrazují předepsanou léčbu!

Tedy, jak už jste asi pochopili, Terapie Duše pracuje zejména s teorií minulých životů. Ale mám potvrzeno, že i když na ně nevěříte, i tak Terapie funguje. Tedy, i „nevěřící Tomáš si přijde na své".

Při Terapii dochází k uzdravení a pochopení současných situací na mnoha úrovních. Ať již emocionálních, duševních, fyzických nebo duchovních. Každý, jak potřebuje. Někdo daný minulý život při meditaci vidí vizuálně, někdo "nevidí nic", ale pociťuje "něco" na fyzickém těle. Je to opravdu individuální.  I kdybyste "nic neviděli" vaše Duše stále pracuje. Občas někdo při meditacích i usne 🙂 Ale neznamená to, že když fyzické tělo spí, že Duše nepracuje ;-).

Terapie Duše není hypnóza! Je to řízená meditace, při které  budete vše vnímat, mě, okolí i sebe. Budeme spolu stále komunikovat a vše si budete i pamatovat. Je to velmi příjemný stav hlubokého uvolnění, podobný třeba chvíli před usnutím nebo meditaci.  Danou situaci najdeme a hned vyléčíme.

 

NIKDY vás nenechám odejít s otevřeným tématem!

 

Pro koho je Terapie Duše vhodná? 

  • pro dospělé (muže i ženy)
  • děti od cca 12 let - s mladšími dětmi se pracuje skrze maminku

NENÍ vhodná pro:

  • pro těhotné (možné ovlivnění i duše miminka)
  • drogově závislé
  • osoby, které užívají psychofarmaka
  • osoby trpící schizofrenií anebo epilepsií

Jak dlouho, jak často, za kolik a kde?

Obvyklá délka konzultace je 1,5 - 2 hodiny. Vhodná doba mezi konzultacemi je měsíc. Změny musí mít čas si trochu "sednout".

Cena za konzultaci je 1 300,- Kč. 

Konzultace probíhají pouze osobně a to buď u mně (Praha 9 - Čakovice) anebo, pokud jste z Prahy a jejího velmi blízkého okolí, lze i u Vás doma. V tomto případě si ale účtuji 200 Kč cestovného a je nutné zajistit nevyrušování ostatními členy domácnosti. Při meditacích není vůbec dobré být jakkoliv vyrušován.