výklad karet

Home / výklad karet

Jakých že to karet výklad?

Taroty.

A na co, že je používám?

Asi zklamu ty, kteří by chtěli výklad budoucnosti. Ne, že by to taroty neuměly, ale naše životy se mění ze dne na den a tak vyznávám názor, že ptát se karet na to, co mě čeká třeba za rok, je dost zbytečné. A přiznejte se ti, kteří už u kartářky byli. Vyšli vám všechny její předpovědi? Dala bych ruku do ohně za to, že většinou tak jen část.  Já sama jsem naprosto zářným příkladem neúspěchu kartářek 😀 Když se mi nelíbilo, co by mělo nastat, tak jsem se prostě zařídila jinak. Všichni jsme tvůrcem vlastního života a tím je důležité se řídit.

Proto se karet nebudeme ptát na nějakou vaší dalekou budoucnost, ale především na přítomnost, tj. na vaší současnou situaci a její možné důsledky/výsledky. Pomocí karet se snadno můžeme dostat k podstatě věci, zjistit její původ a třeba i to, co vám karty radí udělat.

 

A se kterými situacemi Vám mohu pomoci a co karty umí?

  • pokud potřebuje rychlý vhled do současného stavu věcí
  • potřebujete pomoci v nějakém rozhodnutí
  • karty umí také rozkrýt různé vztahy
  • umí vám ukázat vaše mentální nastavení, které vám brání v úspěchu v jakékoliv oblasti

 

Jak dlouho, za kolik a kde?

Obvyklá délka konzultace jen s taroty je 0,5-1 hodina.

Cena za 1 hodinu (60 min) konzultace je  700,- Kč. 

Konzultace probíhají pouze osobně a to buď u mně (Praha 9 - Čakovice) anebo, pokud jste z Prahy a jejího velmi blízkého okolí, lze i u Vás doma. V tomto případě si ale účtuji 200 Kč cestovného a je nutné zajistit nevyrušování ostatními členy domácnosti. Budete se tak cítit příjemněji.