O MNĚ

Home / O MNĚ

Ing. Jana Zimová, Ph.D.

Jsem průvodkyní pro vás všechny, kteří na své cestě ztratíte směr nebo dokonce i cíl, odvahu nebo sílu. Pomáhám vám získat smysl a energii vašeho života, abyste se byli opět sebevědomí a svobodní.

Sama jsem prošla dlouhým rozvojem k uvědomění si toho kdo jsem a co vlastně chci, až jsem dospěla k uznání sebe samé a ke spokojenosti ve svém životě. Na této cestě jsme poznala, že tu na nic nemusíme být sami a je důležité naučit se přijímat pomoc. Proto jsem se rozhodla pomáhat i já vám.

Základem mé práce je spojení koučinku s esoterickým přístupem. V současné době však nabízím především Hlubinou abreaktivní psychoterapií (Regresní terapie).  I když lze pod pokličku vašich problémů nahlédnout i jinými metodami  (jako je třeba výklad tarotových karet nebo Terapie duše), je, z mé zkušenosti, regresní terapie v tomto královnou. Naše duše ví víc, než si jen dokážeme představit a k našemu uzdravení je potřeba s ní spolupracovat. 🙂

A co mě opravňuje k vašemu vedení? Samozřejmě absolvování příslušných kurzů. Měla jsem tu čest učit se od skvělých žen jako je Lenka Černá (certifikace PURE MIND), Blanka Chakoshpour (Terapie Duše) a především Klára Hanzelová (Regresní terapie).  Spoustu znalostí jsem získala také svou vlastní zkušeností a v nemalé míře i díky vašim příběhům. Každý máte jiný. A i pro mě platí staré dobré: "Člověk se učí celý život". 😉

Své chvilky volnosti a při potřebě nabrat nové síly, nejraději vezmu pastelky a tvořím obrázky nebo mandaly automatickou kresbou. A když v obchodě nemají, co chci, tak si vyrobím i nějaké šperky. Ale co je pro vás, mé klienty, nejdůležitější, miluji získávání nových informací a zkušeností, které s nadšením předávám i vám.